historie  I  novinky  I  fotogalerie  I  soupiska  I  statistiky  I  tabulka  I  výsledky

03. 04. 2004: HBC Bloody Predators - SK Devils Flames   0 : 5

kontumace ve prospěch mužstva SK Devils Flames

branky BP:  -

sestava BP:  -

komentář: Poslední utkání sezóny 2003/04 s nejslabším mužstvem Oblastní ligy SK Devils Flames bylo odrazem celého ročníku v podání Predátorů. V závěrečném boji skupiny o 7. až 9. místo se Bloody Predators proti SK Devils Flames nesešli v předepsaném počtu hráčů a hosté tak vyhráli kontumačně. Predátoři, loňský poražený finalista, skončili v letošní sezóně na předposledním místě tabulky, a to jen díky lepším vzájemným zápasům s posledními Devils Flames.

03. 04. 2004: HC Red Wings - HBC Bloody Predators   7 : 1

po třetinách: 2:1, 3:0, 2:0; střely na branku: - : -

branky BP:  ...

-
-

komentář: V nadstavbové skupině o 7. - 9. místo se v odvetě střetly celky Red Wings a Bloody Predators. Hosté se sice ujali ve 4. minutě úvodní třetiny vedení, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí do konce třetiny utkání otočili ve svůj prospěch a své vedení potom postupně zvyšovali. Predátoři nastoupili k utkání opět v minimálním počtu hráčů (6+1) a díky této prohře obsadí v letošním ročníku až předposlední 8. místo. Po loňském 2. místě je to pro toto mužstvo určitě velké zklamání.

21. 03. 2004: SK Devils Flames - HBC Bloody Predators   6 : 13

po třetinách: 1:4, 3:4, 2:5; střely na branku: - : -

branky BP:  Konopka 5, Čech J. 2, Čech T. 2, ...

-
-

komentář: Ve skupině o 7. - 9. místo se střetly celky Devils Flames a Bloody Predators. Jako obvykle, se i v tomto duleu moc nebránilo a tomu odpívídá i konečný stav. Hosté sice jednoznačně zvítězili, ale domácí mužstvo zaznamenalo v letošní sezóně rekordní počet branek. Za domácí mužstvo zaznamenal Radek Werner 2 branky a 2 asistence. Za hosty byli nejproduktivnější Tomáš Čech (2 br.+7as.), Aleš Konopka (5br.+1as.) a Jaroslav Čech (2br.+4as.).

14. 03. 2004: HBC Bloody Predators - HC Red Wings   5 : 7

po třetinách: -:-, -:-, 1:3; střely na branku: - : -

sestava BP:  Marek
-
-

komentář: Ve skupině o 7. až 9. místo se střetly celky Bloody Predators a HC Red Wings. Kuriozitou na utkání bylo to, že na obou stranách nastoupili v brance hráči do pole - u domácích Daniel Marek, u hostů Marek Ouzký. Navíc se sešla obě mužstva v minimálním počtu hráčů 6+1. V utkání, ve kterém se blýskli "skvělými výkony oba náhradní brankáři" se nakonec z vítězství radovali hosté, když rozhodly jejich 2 branky ze začátku třetí třetiny. Bloody necelé dvě minuty před koncem zápasu korigovaly stav, ale hosté pečetili vítězství sedmou brankou při závěrečné power play domácích.

08. 02. 2004: SK Devils Flames - HBC Bloody Predators   7 : 20

po třetinách: 2:7, 3:5, 2:8; střely na branku: - : -

branky BP:  Zadák 7, Konopka 6, Čech J. 3, Michal 2, ...

-
-

komentář: V utkání dvou celků, které budou hrát nadstavbovou skupinu B, se zrodilo rekordní vítězství letošního ročníku. Poslední SK Devils Flames podlehl sedmým Bloody Predators divokým výsledekem 7:20. Raritou tohoto souboje byla též skutečnost, že oba celky nastoupily do utkání pouze s minimální počtem hráčů nutných ke hře, tj. 6 + 1. V kanadském bodování si polepšili především David Zadák (7 branek + 4 asistence), Aleš Konopka (6+7), Jaroslav Čech (3+8) a Michal Jakub (2+3). Za domácí byl nejproduktivnější Tomáš Tauchman, který 4x skóroval a jednou asistoval. Rekordní výhra však byla pro Predátory jen chabou útěchou, jelikož je v nadstavbové části Oblastní ligy čeká pouze boj o konečnou 7. - 9. příčku.

08. 02. 2004: HBC Bloody Predators - Team Power   2 : 3

po třetinách: 1:0, 1:1, 0:2; střely na branku: - : -

branky BP:  Samolák, Zadák

sestava BP:  Šebek
-
-

komentář: Velké drama se odehrálo v utkání mezi celky HBC Bloody Predators a Teamem Power. Predátoři museli pro zajištění postupu do nadstavové části vyhrát, neboť v prvním vzájemném duelu byl úspěšnější Power. Bloody se radovaly poprvé již ve druhé minutě úvodní třetiny, když se po přihrávce Jakuba Křiváčka trefil Jan Samolák. V 8. minutě prostřední části hry nařídili rozdodčí po faulu domácích trestné střílení. To se štěstím proměnil Lukáš Christov a Predátoři tak museli znovu zabrat. Ještě v závěru třetiny se po přihrávce Jaroslava Čecha prosadil David Zadák a domácí tak šli opět do vedení. V polovině poslední části hry se však Poweru podařilo vyrovnat, když po přihrávce Petra Hakena skóroval Radim Kalina. Necelé 2 minuty před koncem utkání opět zaúřadoval tradičně "nestranný" rozhodčí Hochman, který po jasném faulu hostů vyloučil za protesty domácího Jaroslava Čecha. Poweru se podařilo 34 vteřin před závěrečnou sirénou vstřelit vítězný gól. O osudu utkání a tedy i neúspěšném boji Predátorů o účast v elitní nadstavbové části rozhodl pan rozhodčí...

01. 02. 2004: HC Red Wings - HBC Bloody Predators   2 : 6

po třetinách: 0:3, 1:1, 1:2; střely na branku: 22 : 27

branky BP:  Čech J., Konopka, Křiváček, Michal, Rydval, Zadák

Čech J., Zadák, Křiváček, Konopka, Mařan
Michal, Rydval

komentář: Bloody Predators potřebovali v tomto utkání zvítězit, aby si zachovali šanci bojovat o poslední postupové místo do nadstavbové části. Stejně na tom však byl i jejich protivník - HC Red Wings. Hrálo se na hranici možností, hosté začali aktivněji a už první jejich střela znamenala vedoucí branku. Predátoři pozorně bránili a trestali bezradného soupeře smrtícími výpady. Red Wings se zmohli pouze na pár ojedinělých šancí, ale se vším si poradil pozorný brankář Šebek ve spolupráci s obranou. Domácí tým po šťastné brance přidal na tempu a několikrát uzavřel Bloody v jejich třetině. Predátoři ale opět trestali smrtícím brejkem, to když v oslabení utekl David Zadák a odčinil svou předchozí chybu. V poslední části hry hosté přidali další dvě branky a Red Wings už v závěru pouze korigovali stav na konečných 2:6. Predátoři zaslouženě zvítězili a v nedělním utkání si to rozdají o postup s Teamem Power.

24. 01. 2004: HBC Bloody Predators - CC Belveder   8 : 4

po třetinách: -:-, -:-, -:-; střely na branku: - : -

branky BP:

sestava BP:  Rydval
-
-

komentář: Hokejbalový univerzál Pavel Rydval zaskočil v utkání s Belvederem na postu brankáře za nemocného Davida Šebka a počínal si velice dobře. Predátoři zvítězili nad Belvederem zaslouženě vysoko 8:4 a oživili své šance na postup do nadstavbové části Oblastní ligy.

18. 01. 2004: Peepa Devils - HBC Bloody Predators   3 : 3

po třetinách: 1:1, 2:0, 0:2; střely na branku: 22 : 26

branky BP:  Čech T., Konopka, Zadák

Čech J., Čech T., Zadák, Konopka, Mařan
-

komentář: Zápas začal ve svižném tempu na obou stranách. V polovině úvodní třetiny při přesilovce hostí utekli domací hráči Hlavsa a Poláček a první jmenovaný překonal hostujícího brankáře. Bloody ještě do konce třetiny stačili srovnat skóre na 1:1. V druhé třetině bylo po většinu času lepší domácí mužstvo a zaslouženě tak vstřelilo dvě branky. Do poslední části hry nastoupili Predátoři v obrovskou snahou vstřelit kontaktní branku. Začali náporem a už po 25 vteřinách snížili. Poté stále pokračovali v náporu, z kterého vytěžili třetí a zároveň vyrovnávací branku. Zbytek třetí třetiny už nepřinesl nic zajímavého, hrálo na obě strany vyrovnaně až do konce zápasu, z kterého si oba týmy odnesly po bodu.

13. 12. 2003: TJ Kosmonosy - HBC Bloody Predators   5 : 3

po třetinách: 2:1, 3:2, 0:0; střely na branku: 31 : 23

branky BP:  Čech T. 2, Konopka

-
-

komentář: Predátoři do zápasu s vedoucím celkem Oblastní ligy nastoupili s uzdraveným Davidem Šebkem v brance, pro kterého to byl první letošní zápas. Bohužel se k zápasu dostavilo jen sedm hráčů Bloody do pole. Hosté se sice ujali vedení již ve 20. vteřině utkání po střele obránce Aleše Konopky, ale kosmonosští rychlým kontrem vyrovnali a v závěru první třetiny se již šli do vedení. V prostřední části hry zvýšili až na 4:1, ale Predátoři dokázali dvěma rychlými góly snížit na rozdíl jedné branky. Rozhodujícím momentem utkání bylo vyloučení 2 kosmonosských hráčů. Hosté hráli 64 vteřin přesilovku 5 na 3, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Kosmonosy se ubránily a v závěru druhé třetiny vstřelily důležitou branku, která prakticky rozhodla o osudu utkání. V poslední třetině již branka nepadla, Kosmonosům tak patří suverénně vedoucí příčka Oblastní ligy a Predátoři zůstávají na sedmém, nepostupovém místě.

07. 12. 2003: HC Podlázky - HBC Bloody Predators   5 : 5

po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2; střely na branku: - : -

branky BP:  Čech J., ...

sestava BP:  Folprecht
Čech J., Rydval, Zadák, Samolák, Graca
Marek, Michal, Mařan

komentář: Bloody Predators o víkendu vybojovali cennou remízu s celkem Podlázek. V celém průběhu utkání se stav neustále střídal. Predátoři sice 4 x vedli, ale Podlázky stav pokaždé vyrovnaly. V polovině poslední třetiny vstřelil podlázecký kapitán Jiří Stránský vedoucí 5. branku, ale kapitán hostů Jaroslav Čech se necelé 2 minuty před koncem utkání postaral o zaslouženou remízu.

29. 11. 2003: HBC Bloody Predators - SK Reál Tetřev   1 : 3

po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1; střely na branku: - : -

branky BP:  Čech J.

Čech J., Čech T., Křen, Samolák, Mařan
Zadák, Rydval, Michal, Graca

komentář: V utkání Bloody Predators s Reálem Tetřev k překvapení nedošlo. Tetřev vedl po dvou třetinách po taktické hře 0:2. I přes velkou řadu vyloučení ve druhé polovině utkání (osm 2 min. trestů) stav udržel a k tomu ještě přidal 3. branku v závěru poslední části při hře domácích bez brankáře. Za Bloody zaznamenal čestný úspěch v samém závěru utkání Jaroslav Čech.

15. 11. 2003: HBC Bloody Predators - SK Devils Flames   7 : 4

po třetinách: 2:1, 1:0, 4:3; střely na branku: - : -

branky BP:  Čech J. 2, Čech T. 2, Zadák, ...

Čech J., Čech T., Zadák, Samolák, Mařan
Rydval, Marek, Smutný, Graca

komentář: Predátoři se o víkendu utkali s nejslabším celkem Oblastní ligy - SK Devilsem Flames. Přesto se dlouho trápili. Hosté, kteří posílili svůj kádr o nové hráče, se sešli v rekordním počtu 13+1. V závěru úvodní části se dokonce ujali vedení, ale domácí v rozmezí další minuty otočili stav ve svůj prospěch. Po dvou třetinách byl stav 3:1, a tak bylo v závěrečné třetině stále o co bojovat. Přestože se hostům podařilo vstřelit v poslední třetině 3 branky, domácí mužstvo nezaváhalo a hlavně díky skvělému výkonu extraligisty Tomáše Čecha dovedlo zápas do vítězného konce. Tomáš Čech byl střelcem posledních 2 branek, jeho bratr Jaroslav Čech si připsal 2 branky a 1 asistenci a další hráč domácích David Zadák 1 branku a 2 asistence.

01. 11. 2003: Team Power - HBC Bloody Predators   5 : 2

po třetinách: 4:1, 0:1, 1:0; střely na branku: 35 : 25

branky BP:  Čech J., Graca

Čech J., Rydval, Zadák, Samolák, Mařan
Marek, Smutný, Graca

komentář: Početnou marodkou zdecimovaní Predátoři nastoupili do zápasu pouze se 7 hráči. Vedli sice po přesné trefě Jaroslava Čecha od poloviny hřiště, ale domácí bleskově kontrolovali stav. Do konce první třetiny přidal Power další 3 branky, Predátoři působili naprosto odevzdaným dojmem a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Ve druhé třetině se postupně hra vyrovnala, hosté měli množství šancí na snížení, což se povedlo až Aleši Gracovi, který projel do soupěřovy třetiny a ranou z ostrého úhlu podruhé a naposledy překonal výborně chytajícího brankáře domácích. Třetí třetina přinesla podobný obrázek hry jako předchozí dějství. Hosté se marně snažili o vyrovnání, pozapoměli na defenzivu, čímž se naskytla šance Lukáši Christovovi, který v závěru pečetil vítězství domácích.

26. 10. 2003: HBC Bloody Predators - HC Red Wings   5 : 3

po třetinách: 3:2, 0:0, 2:1; střely na branku: - : -

branky BP:  Čech J. 2, Marek, Samolák, Zadák

Marek, Smutný

komentář: Predátoři se po kontumaci 0:5 s Belvederem museli v utkání proti HC Red Wings obejít bez distancovaného kapitána Aleše Konopky. Začátek utkání byl jako ze zlého snu - hned v osmé sekundě propustil Jakub Folprecht za svá záda nepříliš prudkou střelu od poloviny hřiště. Predátory inkasovaná branka trochu zaskočila, z útlumu je dostal až Jaroslav Čech, který po přihrávce Jana Samoláka vyrovnal. Brzy na to hráli domácí přesilovou hru při vyloučení dvou hráčů Red Wings. Využili ji 100% - nejprve po střele Jana Samoláka dorážel opět Jaroslav Čech a v pokračující početní výhodě skóroval poprvé v sezoně Daniel Marek. Hosté snížili na 3:2 půl minuty před koncem první části. Druhá třetina branku nepřinesla, hráči Red Wings měli sice dvě velké šance, ale Jakub Folprecht Predátory podržel. Ve třetí části se projevila převaha domácího celku, který pojistil vedení brankami Samoláka a Zadáka. Hosté již pouze korigovali ranou Martina Středy od modré na konečných 5:3.

18. 10. 2003: C.C. Belveder - HBC Bloody Predators   5 : 0 - kontumace

Čech T., Křen, Zadák, Konopka, Graca
Marek, Čech J., Smutný, Samolák, Mařan

komentář: Bloody nastoupili do zápasu s jasným cílem zvítězit. Tomu odpovídal i počátek zápasu - Predátoři šli do vedení po střele Jaroslava Čecha. Domácí Belveder ve snaze vyrovnat otevřel obranu, hrál se líbivý útočný hokejbal. Domácí korunovali svou snahu vyrovnávací brankou, ale ještě před přestávkou svojí druhou přesnou trefou poslal Predátory do vedení Jaroslav Čech. Druhá třetina byla v čase 1:21 za stavu 1:2 pro Predátory předčasně ukončena. To když hráč Bloody Predators Aleš Konopka neudržel nervy na uzdě a pustil se do kritiky často chybujících rozhodčí. Po obdržení displinárního trestu došlo z jeho strany k pokusu o inzultaci rozhodčího, zápas byl předčasně ukončen a STK rozhodla o kontumaci utkání ve prospěch Belvederu.

12. 10. 2003: HBC Bloody Predators - Peepa Devils   6 : 5

po třetinách: 1:2, 2:0, 3:3; střely na branku: 36 : 31

branky BP:  Čech T. 3, Konopka 2, Zadák

komentář:  V pátém kole Oblastní ligy se Predátoři utkali s dosud neporaženým celkem Peepy Devils. I přes nepříznivý vývoj v úvodu zápasu domácí nesložili zbraně a dvěma góly v prostřední části obrátili zápas. Kuriózní gól přes celé hřistě vstřelil nešťastnému brankáři Peepy Zdeňku Havelkovi kapitán Predátořů Aleš Konopka. Predátoři přišli o vedení až v závěru, když po zneškodněném trestném střílení dostal Jakub Folprecht dvě zbytečné branky, ale 12 sekund před koncem vstřelil Aleš Konopka vítězný gól a rozhodl tak o první výhře Bloody Predators v této sezóně. Na výhře měla značný podíl první útočná formace, tvořena extraligovým Tomášem Čechem (vstřelil 3 branky), čerstvou posilou Ladislavem Křenem a Davidem Zadákem. Výborný zápas odehrál také již zmiňovaný Aleš Konopka.

28. 09. 2003: HBC Bloody Predators - TJ Kosmonosy   0 : 5

po třetinách: 0:1, 0:2, 0:2; střely na branku: 18 : 36

Čech T., Zadák, Čech J., Konopka, Křepel
Marek, Smutný, Graca, Mařan

komentář:  Ani ve třetím mistrovském utkání se Predátorům nedařilo, s podprůměrným výkonem na míle vzdáleným loňské formě neměli proti mužstvu Kosmonos sebemenší šanci. Zápas měl jednoznačný průběh, domácí se dostávali jen zřídka před hostující branku. Predátorům nepomohla ani výpomoc Tomáše Čecha hostujícího nyní v extraligové Radouči.

20. 09. 2003: HBC Bloody Predators - HC Podlázky   1 : 2

po třetinách: 0:1, 1:0, 0:1; střely na branku: 24 : 12

Zadák, Čech J., Křiváček J., Konopka, Křepel
Marek, Michal, Smutný, Samolák, Graca

komentář:  Zápas Predátorů s Podlázkami, nováčkem Oblastní ligy, přinesl velký comeback Pavla Rydvala mezi hokejbalové mantinely. I přes nešťastnou první branku podal solidní výkon, celkem lovil ze své sítě pouze dvakrát. Avšak ani zlepšený herní projev mužstva (poměr střel 24:12 pro domácí) nepřinesl kýžený efekt v pobobě zisku prvních bodů v sezóně.

14. 09. 2003: SK Reál Tetřev - HBC Bloody Predators   5 : 3

po třetinách: 3:1, 2:1, 0:1; střely na branku: 21 : 27

branky BP:  Křepel 2, Zadák

komentář:  V prvním utkání sezóny 2003/04 se mužstvo HBC Bloody Predators utkalo s úřadujícím mistrem Reálu Tetřev a chtělo mu tak oplatit loňskou finálovou porážku. Hráči Tetřeva však vstoupili do utkání mnohem důrazněji, o čemž svědčí i poměr střel a hlavně brzké vedení 3:0. Nová brankářská akvizice Predátorů Jakub Folprecht působila velmi nejistým dojmem, což se automaticky muselo přenést na celý zbytek týmu. V pohodě hrající Tetřev si poté již nenechal uniknout první mistrovské body v nové sezóně.