historie  I  novinky  I  fotogalerie  I  soupiska  I  statistiky  I  tabulka  I  výsledky

24. 05. 2003: SK Reál Tetřev - HBC Bloody Predators   2 : 1

po třetinách (0:1, 1:0, 1:0), střely na branku: 21 : 27

branky BP:  Čech T.

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Mařan - Vondrlík, Semerák, Kaulfus, Zeman, Křepel - Kollman, Křiváček J., Graca

komentář: Druhý finálový zápas Oblastní ligy začal v poměrně svižném tempu, ale ani jedno z mužstev si v první třetině nedokázalo vytvořit vyloženou šanci. Po přestávce se tým HBC Bloody Predators nadechl k náporu, který přinesl úvodní branku zápasu z hole kanonýra Predátorů Tomáše Čecha. Opticky měli hosté více ze hry, ale ke konci druhé třetiny při vzájemném vyloučení utekla dvojice Kristek - Žák a první jmenovaný dokázal na podruhé překonat brankáře Šebka a vyrovnat tak stav na 1:1. V posledním dějství byla hra vyrovnaná, opatrnost obou celků se zjevnou snahou neinkasovat předčila ofenzivní úmysly. Dvě minuty před koncem základní hrací doby, kdy už se začínalo myslet na prodloužení, přišlo sporné vyloučení Jana Vondrlíka, které Tetřev po půl minutě potrestal: střelu od modré tečoval Švejda a brankář Predátorů David Šebek byl bezmocný. V závěru Predátorům nepomohla ani power play, zkušený celek Tetřeva si vedení pohlídal a zaslouženě tak získal druhý ligový titul v řadě.

18. 05. 2003: HBC Bloody Predators - SK Reál Tetřev   1 : 2

po třetinách (1:1, 0:1, 0:0), střely na branku: 17 : 23

komentář:  Soupeřem Predátorů ve finále se stal SK Reál Tetřev, který o své finálové účasti rozhodl až sobotním vítězstvím nad TJ Kosmonosy. Hráči Tetřeva začali utkání lépe, byli aktivnější a častěji stříleli. Odměnou jim byla vedoucí branka. O vedení ale rychle přišli, kanonýr Predátorů Tomáš Čech zblízka dorážel a vyrovnal tak skóre na 1:1. Utkání rozhodla branka Tetřeva 12 sekund před koncem druhé třetiny, změnu skóre již nepřinesl ani záverečný tlak Predátorů. SK Reál Tetřev se ujal vedení v sérii 1:0, druhý finálový zápas je na programu v sobotu 24. května od 11:15 hod.

11. 05. 2003: HC Křídla Bičíků - HBC Bloody Predators   4 : 5

po třetinách (-:-, -:-, -:-), střely na branku: - : -

branky BP:  -

sestava BP:  -

komentář:  Odvety semifinále play off již mohly rozhodnout o postupujících do finále letošního ročníku Oblastní ligy, čehož využil vítěz základní části, mužstvo HBC Bloody Predators. Po výhře 5:4 zvítězilo nad Křídly Bičíků v sérii 2:0 na zápasy, soupeřem ve finále mu bude vítěz duelu TJ Kosmonosy - SK Reál Tetřev.

10. 05. 2003: HBC Bloody Predators - HC Křídla Bičíků   9 : 3

komentář:  V prvním semifinálovém utkání této série potvrdili Predátoři své oprávněné vítězství v základní části Oblastní ligy vysokým debaklem 9:3. Pět branek vstřelil kanonýr Predátorů Tomáš Čech, k tomu přidal ještě dvě asistence. Utkání probíhalo ve velice slušném tempu, Bloody Predators se mohli spolehnout na spolehlivě chytajícího brankáře Šebka.

26. 04. 2003: HBC Bloody Predators - Peepa Devils   4 : 0

komentář:  V posledním utkání základní části si vítěz základní části Oblastní ligy s přehledem poradil s Peepou Devils, pro kterou to bylo poslední utkání sezóny. Bloody Predators zvítězili 4:0, velkou měrou k tomuto výsledku přispěl výborně chytající David Šebek, který uhájil počtvrté v sezóně čisté konto. V semifinále play off narazí Predátoři na Křídla Bičíků.

20. 04. 2003: HC Křídla Bičíků - HBC Bloody Predators   3 : 7

po třetinách (0:0, 3:1, 0:6), střely na branku: 18 : 31

branky BP:  Konopka 2, Křiváček 2, Čech J., Čech T., Zadák

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Mařan - Vondrlík, Křiváček J., Semerák, Zeman, Křepel

komentář:  V předposledním utkání základní části se její již jistý vítěz střetl s celkem Křídel Bičíků. Hráči Křídel vstoupili do zápasu lépe a ještě minutu před koncem druhé třetiny vedli 3:0. Ještě v poslední minutě prostřední části hry snížil kanonýr Tomáš Čech, čímž zavelel k náporu a pozoruhodnému obratu. Do poslední třetiny jakoby nastoupilo úplně jiné mužstvo. Predátoři vyhrávali osobní souboje, obětavě bojovali a hlavně byli produktivní v koncovce. Behěm poslední dvanáctiminutovky nasázeli do domácí sítě šest branek, z toho dvě vstřelil sváteční střelec Jakub Křiváček.

19. 04. 2003: TJ Nowa Kosmonosy - HBC Bloody Predators   1 : 3

po třetinách (0:0, 1:1, 0:2), střely na branku: - : -

branky BP:  Zadák 2, ???

komentář:  Utkání mezi prvními dvěma celky nabídlo hokejbal na výborné úrovni. Excelentní výkony podali zejména oba brankáři. Šťastnější byli nakonec Predátoři, kteří o svém vítězství rozhodli v posledním dějství. Touto výhrou si celek HBC Bloody Predators zajistil celkové prvenství v základní časti Oblastní hokejbalové ligy.

13. 04. 2003: HBC Bloody Predators - Carbas Club Belveder   8 : 2

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Mařan - Kollman, Křiváček J., Semerák, Kaulfus, Křepel

komentář:  -

22. 03. 2003: HBC Bloody Predators - Team Power   5 : 4

15. 03. 2003: SK Reál Tetřev - HBC Bloody Predators   1 : 1

po třetinách (1:1, 0:0, 0:0), střely na branku: 32 : 17

branky BP:  Kollman

komentář:  Zápas začal ve slušném tempu, už ve 3. minutě ranou z poloviny hřiště překonal Lukáš Kollman domácího brankáře. Po obdržené brance se hra domácího celku zvedla a ve zbytku první třetiny si Reál Tetřev vytvořil mírnou převahu, ale z počátku bez většího efektu. Predátoři se jen sporadicky dostávali do útoku a v 9. minutě po chybě Davida Zadáka za brankou vyrovnal zkušený Kolner ranou do horního rohu. Po zbývající čas byli domácí aktivnější, ale narazili buď na dobře chytajícího brankáře Šebka nebo na připravenou obranu hostů. Změnu skóre nepřinesla ani jedna z mnoha přesilových her domácího týmu a tak zápas tak skončil remízou a oba týmy si připsaly po bodu.

09. 03. 2003: HBC Bloody Predators - TJ Nowa Kosmonosy   2 : 1

po třetinách (0:0, 0:0, 2:1), střely na branku: - : -

branky BP:  Kollman, Zadák

komentář:  V dohrávaném utkání 14. kola Oblastní ligy se utkaly první dvě mužstva Oblastní ligy, HBC Bloody Predators a TJ Nowa Kosmonosy. Oba celky podaly výborné výkony, hrál se hokejbal na úrovni play-off. První dvě třetiny byly vyrovnané se šancemi na obou stranách. Ve druhé třetině nastřelili Kosmonosští tyčku, ale na gól diváci díky výborným výkonům obou brankářů čekali marně. Ten přišel až ve třetím dějství, kdy po pravé straně unikl Lukáš Kollman a ze 3 metrů prostřelil brankáře Kosmonos. O chvíli na to se Predátoři radovali podruhé. Střelou od modré vstřelil David Zadák 100. gól Predátorů v této sezóně! Narůstající tlak Kosmonos vyústil v odvolání brankáře a hru v šesti, ve které dokázaly pouze zkorigovat výsledek na konečných 2:1.

08. 03. 2003: HBC Bloody Predators - HC Red Wings   8 : 2

po třetinách (1:0, 3:1, 4:1), střely na branku: 35 : 21

komentář:  Vedoucí celek tabulky byl po celý zápas aktivnějším mužstvem, z hráčů Red Wings snesl přísnější měřítko pouze aktivní útočník Karel Lukeš a brankář.

02. 03. 2003: SK Devils Flames - HBC Bloody Predators   1 : 12

po třetinách (0:3, 1:2, 0:7), střely na branku: 16 : 36

branky BP:  Zadák 3, Čech J. 2, Kaulfus 2, Kollman 2, Čech T., Mařan, Křepel

komentář:  Utkání s posledním celkem tabulky bylo jednoznačnou záležitostí v podání Predátorů. Hattrickem se blýskl David Zadák, který přidal ještě dvě asistence.

16. 02. 2003: HBC Bloody Predators - Peepa Devils   1 : 2

po třetinách (1:0, 0:0, 0:2), střely na branku: 15 : 28

branky BP:  Mařan

sestava BP:  Šebek - Čech J., Kollman, Mařan, Konopka, Gráca - Křiváček L., Samolák

komentář:  V předehrávaném utkání 18. kola Oblastní ligy se zrodilo překvapení, když Bloody Predators nestačili na Peepu Devils. Predátoři odehráli celý zápas v sedmi lidech, kvůli "momentálním indispozicím" chyběli Tomáš Čech, David Zadák a Jakub Křiváček. Bloody se snažili hrát na brejky, což se v první třetině dařilo a po jednom z úniků skóroval Mařan. Zbytek zápasu odehrálo oslabené mužstvo v útlumu, stále se jen bránilo a Peepa zaslouženě otočila vývoj utkání. I přes závěrečnou power play se nepodařilo srovnat a tak Bloody odešli i z druhého víkendového utkání poraženi.

15. 02. 2003: HBC Bloody Predators - HC Křídla Bičíků   1 : 3

po třetinách (1:0, 0:1, 0:2), střely na branku: 14 : 23

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Mařan - Kollman, Křiváček J., Křiváček L., Samolák, Graca

komentář:  První třetina jinak dosti podprůměrného zápasu přinesla šance na obou stranách, asi v její polovině skórovala podruhé v řadě nová posila Predátorů - Lukáš Kollman. Druhá třetina začala náporem Křídel, Bloody se bránili pouze za cenu faulů. Jedna z početních výhod Křídel přinesla zasoužené vyrovnání. Od této chvíle existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo, a to Křídla. Predátoři odešli fyzicky a naprosto přestali hrát, načež přišel ve třetí třetině trest v podobě druhého gólu v jejich síti. Nikým neatakován Martin Rezáč pohodlně skóroval z mezi kruhů a upravil na 1:2. Bloody se zmohli pouze na platonický nápor a v závěrečné power play uzavřel skóre na konečných 1:3 pro Křídla Bičíků hostující kapitán Milan Dufek.

09. 02. 2003: Carbas Club Belveder - HBC Bloody Predators   3 : 5

po třetinách (1:0, 1:2, 1:3), střely na branku: 26 : 15

branky BP:  Konopka 3, Čech T., Kollman

komentář:  Bloody Predators nastoupili do zápasu pouze s jednodenním odpočinkem po sobotním 2. kole Českého poháru, ve kterém sehráli v Praze na Palmovce 3 utkání a nakonec skončili na druhém místě. Predátoři obrátili nepříznivý vývoj zápasu díky hattricku kapitána Aleše Konopky. Jedním gólem se uvedla nová posila Lukáš Kollman.

14. 12. 2002: Team Power - HBC Bloody Predators   2 : 3

po třetinách (1:0, 1:3, 0:0), střely na branku: 18 : 27

branky BP:  Čech T. 2, Konopka

komentář:  Předposlední celek tabulky měl lepší úvod zápasu a zaskočil v první třetině mdle hrající Predátory. Ve druhé třetině se v rozmezí 4 minut zapsali do listiny střelců Aleš Konopka a dvakrát Tomáš Čech, kteří tak obrátili vývoj jinak hodně podprůměrného zápasu. Třetí třetina byla ve znamení mírného tlaku hráčů Poweru, avšak ani závěrečná power play už změnu skóre nepřinesla. Mužstvo HBC Bloody Predators přezimuje v tabulce Oblastní ligy na 1. místě s dvoubodobých náskokem na TJ Kosmonosy.

08. 12. 2002: HBC Bloody Predators - SK Reál Tetřev   3 : 3

po třetinách (0:3, 2:0, 1:0), střely na branku: - : -

branky BP:  Čech T. 2, Zadák

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Mařan - Křiváček J., Křiváček L., Semerák, Graca, Samolák

komentář:  Vedoucí celek tabulky zaskočil výborný nástup do zápasu v podání Reálu Tetřev, který tak zcela zaslouženě vedl po první třetině tříbrankovým rozdílem. Ve druhé dvanáctiminutovce se už začali prosazovat i domácí, za které snížili Tomáš Čech a David Zadák. V poslední části vyrovnal svým druhým gólem v zápase kanonýr Čech. Změnu skóre už nepřinesl ani drtivý tlak Reálu Tetřev v závěrečných minutách při dvojnásobné početní výhodě. Predátoři se udrželi v čele Oblastní ligy o skóre před TJ Kosmonosy.

01. 12. 2002: HC Red Wings - HBC Bloody Predators   3 : 7

po třetinách (1:2, 1:3, 1:2), střely na branku: 28 : 19

branky BP:  Čech T. 3, Křiváček J., Křiváček L., Mařan, Zadák

komentář:  Predátorům šlo v tomto utkání o první místo tabulky, jelikož TJ Kosmonosy překvapivě prohrály s Reálem Tetřev. I přes značně utrápený výkon, o čemž svědčí i poměr střel 28:19 ve prospěch domácích, se nakonec Bloody Predators radovali z vítězství.

24. 11. 2002: HBC Bloody Predators - SK Devils Flames   9 : 2

po třetinách (3:0, 3:1, 3:1), střely na branku: 40 : 14

branky BP:  Čech T. 3, Zadák 3, Graca, Konopka, Křiváček J.

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Mařan - Křiváček J., Křiváček L., Samolák, Graca

komentář:  Utkání s posledním týmem tabulky Predátoři nepodcenili a od začátku v něm dominovali. V první třetině vstřelil čistý hattrick David Zadák, jehož branky přinesly značné uklidnění na hole hráčů domácího týmu. Nejproduktivnějším hráčem zápasu se stal Tomáš Čech s 3 góly a stejným počtem asistencí.

17. 11. 2002: Peepa Devils - HBC Bloody Predators   1 : 7

po třetinách (1:1, 0:3, 0:3), střely na branku: 24 : 27

branky BP:  Čech T. 2, Konopka 2, Čech J., Samolák, Zadák

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Křepel - Mařan, Semerák,. Křiváček J., Samolák, Graca - Píša, Křiváček L., Kaulfus

komentář: Peepa vzdorovala Predátorům pouze v první třetině, ve které dala svůj jediný gól. Po zbytek zápasu hřiště ovládli Predátoři a zaslouženě zvítězili. Pět bodů do kanadského bodování si zapsal kanonýr hostujícího celku Tomáš Čech.

09. 11. 2002: HC Křídla Bičíků - HBC Bloody Predators   2 : 2

po třetinách (0:2, 0:0, 2:0), střely na branku: 21 : 22

branky BP:  Mařan, Zadák

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Křepel - Mařan, Semerák, Křiváček J., Samolák, Graca

komentář:  V utkání 8. kola oblastní ligy se Predátoři utkali s týmem Křídel Bičíků. V polovině první třetiny se v rozmezí 2 minut trefili do černého hostující Mařan a Zadák. Mohutný tlak hráčů Křídel v poslední třetině vyvrcholil vyrovnáním, když ještě minutu před koncem byl stav 0:2. Nakonec tak utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Mužstvo HBC Bloody Predators touto remízou ztratilo první příčku tabulky.

03. 11. 2002: HBC Bloody Predators - Carbas Club Belveder   10 : 0

po třetinách (1:0, 4:0, 5:0), střely na branku: 34 : 26

branky BP:  Mařan 4, Čech T. 3, Křepel 2, Píša

sestava BP:  Šebek - Mařan, Čech J., Čech T., Konopka, Křepel - Píša, Semerák, Křiváček J., Samolák, Graca - Křiváček L.

komentář:  Hned v úvodu utkání Predátoři vstřelili první branku. Belveder se potom ubránil dvojnásobnému oslabení a utkání slibovalo napínavou bitku. Domácí však nenechali nic náhodě a po pěkných akcích přidali další góly. Po čtvrté brance se podařilo Predátorům poslat Belveder do kolen. Potom už nebyl problém pro střelce Bloody Predators nastřílet konečných deset branek. Za prohru Belveder především vděčí kvůli špatné disciplíně svých hráčů, kteří se nechali strhnout napjatou atmosférou zápasu ve kterém nebylo o potyčky nouze. V tomto utkání nahradil v prvním útoku zraněného Zadáka nový hráč Predátorů Petr Mařan, který se hned blýskl čtyřmi góly a dvěma nahrávkami. Další střelec Predátorů Tomáš Čech si připsal do kan. bodování ligy tři góly a tři asistence a po čtyřech svých odehraných utkání má na kontě už 23 bodů.

19. 10. 2002: TJ Nowa Kosmonosy - HBC Bloody Predators   2 : 1

po třetinách (1:0, 0:0, 1:1), střely na branku: 37 : 14

branky BP:  Konopka

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Křiváček J., Konopka, Samolák - Píša, Semerák, Křiváček L., Kaulfus, Graca

komentář:  Predátoři vstupovali do zápasu oslabeni o dva své klíčové hráče - Tomáše Čecha a Miroslava Křepela. V úvodu skóroval po kombinaci Kosmonoský Kriško, naopak Predatoři nedokázali během dvou třetin tvořit hru. Do třetí třetiny nastoupili Predátoři jako vyměněni, snad tomu pomohla i domluva trenéra Zadáka st. Predatoři v tu dobu byly lepším mužstvem, ale skóre zápasu opět měnili Kosmonosští, když osamocený Tuček nedal Šebkovi v brance šanci. Ve 32.minutě se Bloody dočkali, když se od modré po Samolákově nahrávce trefil Konopka. V závěrečném tlaku Predátoři trefili ještě tyčku, ale na vytoužený bod nedosáhli. Pro Kosmonosy hovoří i poměr střel 37:14.

13. 10. 2002: HBC Bloody Predators - Team Power   5 : 0

po třetinách (2:0, 1:0, 2:0), střely na branku: - : -

branky BP:  Čech T. 3, Konopka, Zadák

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech T., Čech J., Konopka, Křepel - Křiváček J., Semerák, Kaulfus, Graca, Samolák

komentář:  Už v 15. vteřině se ujali domácí vedení po rychlé akci bratří Čechů. Oslabený Power po většinu zápasu bránil a výsledkem nemohl být nespokojen. Pěti kanadskými body (3+2) se blýskl Tomáš Čech. Brankář Šebek vychytal druhé čisté konto v sezóně.

05. 10. 2002: SK Reál Tetřev - HBC Bloody Predators   2 : 6

po třetinách (0:1, 2:4, 0:1), střely na branku: - : -

branky BP:  Kaulfus 2, Graca, Křepel, Semerák, Zadák

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Křepel - Graca, Semerák, Píša, Samolák, Kaulfus

komentář:  Predátoři se nad úřadujícím mistrem ujali vedení v sedmé minutě po krásné kombinaci Čecha a Zadáka. Reálu se povedl nástup do druhé třetiny, kdy na rychle vyrovnal a začínalo se od začátku. Za chvíli na to zaúřadovala druhá lajna a Predátoři vedli o dvě branky. Reál ještě snížil Kolnerem který doklepl odražení míček, potom už ale začala být znát herní převaha Predátorů, kteří zasadili soupeři další tři branky. Výborný zápas sehrála především druhá řada.

29. 09. 2002: HBC Bloody Predators - HC Red wings   11 : 1

po třetinách (0:0, 3:1, 8:0), střely na branku: - : -

branky BP:  Čech T. 6, Zadák 2, Kaulfus, Píša, Samolák

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Křepel - Píša, Semerák, Křiváček J., Kaulfus, Samolák - Křiváček L

komentář:  Začátek utkání byl ve znamení čistých tvrdých soubojů o každý míček. Po první brance Predátorů se hosté pokusili otevřít hru, ale toho domácí dokonale využili ve svůj prospěch. Výborně především zahráli Tomáš Čech a David Zadák kteří se v rozmezí 11-ti minut postarali o osm branek. Výborný výkon podal i brankář Šebek.

21. 09. 2002: SK Devils Flames - HBC Bloody Predators   0 : 7

po třetinách (0:1, 0:3, 0:3), střely na branku: - : -

branky BP:  Čech J. 2, Čech T. 2, Zadák 2, Křiváček J.

sestava BP:  Šebek - Zadák, Čech J., Čech T., Konopka, Křepel - Píša, Semerák, Křiváček, Kaulfus, Graca

komentář:  V prvním utkání sezóny 2002/03 se mužstvo HBC Bloody Predators utkalo s outsiderem soutěže, týmem SK Devils Flames. V první třetině se Predátoři příliš neprosadili, uklidnění přišlo až v 15. a 20. minutě, kdy vstřelili své první góly v sezoně Čech se Zadákem. Poté už existovalo na ploše jen jedno mužstvo a jen díky brankáři Folprechtovi neodešli hráči Devils ze hřiště s větším přídělem gólů.