Na kus řeči s ... - interview

Zpět na hlavní stranu
historie  I  novinky  I  fotogalerie  I  soupiska  I  statistiky  I  tabulka  I  výsledky


Interview s Jakubem Křiváčkem


V průběhu posledního zápasu proti HC Red Wings, ve kterém Bloody Predators zvítězili 5:3, nám poskytl rozhovor útočník Jakub Křiváček, který momentálně laboruje se zraněním. Zranil se hned ve druhém utkání sezóny, ale možná ho již brzy znovu uvidíme bojovat v dresu Predátorů o mistrovské body (nyní se rozehrává ve druhé lize). Využil jsem čas strávený na střídačce a zeptal se Jakuba na několik stručných otázek:


  Jakube, jak to nyní vypadá s Tvým zdravotním stavem?

V posledním dnech se začíná můj zdravotní stav konečně zlepšovat, dokonce jsem již zkusil nastoupit ve druhé lize za HBK Kings, ale stále cítím ve svých výkonech velké rezervy. Doufám, že se můj zdravotní stav bude nadále zlepšovat, abych mohl klukům pomoci hned v příštím utkání proti Teamu Power. Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak to příští zápas skutečně zkusím.

  Kdy a jak vlastně došlo ke Tvému zranění?

Stalo se to hned ve druhém utkání sezony proti Podlázkám. Při pokusu o zblokování střely jsem na vlhkém povrchu uklouzl a natáhl si zadní úpon.

  Přejděme k výkonům Bloody Predators, jak vidíš šance Predátorů v letošní sezoně?

Myslím, že se po rozpačitém začátku začínáme konečně zvedat. Musíme dál tvrdě makat a výsledky se určitě dostaví. Jsem přesvědčen, že se po uzdravení brankáře Šebka, který byl v loňské sezoně naší velkou oporou, zvedne výkon celého mužstva a budeme pravidelně bodovat i se silnými soupeři.

Jakube, děkujeme za rozhovor a projevenou trpělivost. Přejeme Ti za celou redakci brzké uzdravení a hodně úspěšných zápasů v dresu HBC Bloody Predators.


Připravujeme: Na kus řeči s ... - David ŠebekZpět na hlavní stranu